Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE KLASA IIB ZOSTAŁA WYBRANA DO ZAJĘĆ Z ZAKRESU EDUKACJI ARCHITEKTONICZNEJ. SUKCES TYM WIĘKSZY, ŻE NA 124 SZKOŁY WYBRANO TYLKO DWIE Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA, W TYM NASZĄ :)

O PROGRAMIE:

ARCHI-PRZYGODY to program z zakresu edukacji architektonicznej stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Stanowi propozycję przeprowadzenia zajęć o tematyce przybliżającej rozumienie zagadnień związanych z architekturą, a także wprowadzających w kulturę życia społecznego.

Główne założenia programu skupiają się wokół: nabywania przez dzieci świadomości otaczającej ich przestrzeni, zrozumienia procesu projektowania i realizacji budowli oraz jej wpływu na otoczenie, a także docenienie tradycji architektonicznych i środowiska naturalnego.