Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż w szkole rozpoczęły się od poniedziałku długo wyczekiwane prace remontowe. Remont będzie obejmował kolejno poszczególne pomieszczenia:

- salę gimnastyczną wraz z przylegającymi do niej szatniami – wymiana posadzki, przystosowanie sali do rozgrywek, wymiana okien, ogólny remont pomieszczeń;

- pracownię chemiczną – przystosowanie sali do prowadzonego w niej przedmiotu, wyposażenie
 w niezbędne elementy umożliwiające prowadzenie pokazów i doświadczeń zgodnie z przepisami BHP;

- salę 119 – stworzenie dwóch niezależnych laboratoriów językowych;

-salę 118 – stworzenie pracowni przystosowanej do zajęć praktyczno – technicznych m.in. zajęć kulinarnych;

- rozbudowa czytelni.

Jednocześnie informujemy, iż do czwartku nieczynne jest wejście główne do szkoły z uwagę na konieczność  jego modernizacji i dostosowania do wymogów bezpieczeństwa. W chwili obecnej wchodzimy  do budynku bocznym wejściem.

W związku z powyższym prosimy Państwa o wyrozumiałość oraz odpowiednie przygotowanie dzieci do zajęć  np. wyposażenie uczniów w dresy, w razie potrzeby w maseczki przeciwpyłowe, przestrzeganie zasady dotyczącej zmiany obuwia, itp.

Dyrekcja szkoły informuje również, iż terminy remontów są niezależne od niej i wynikają z planów remontowych dla wszystkich placówek oświatowych założonych przez DRMG na najbliższe lata. Jednocześnie pragniemy zapewnić  iż,  dołożymy wszelkich starań, aby pobyt uczniów w szkole przebiegał bez zakłóceń i był bezpieczny.