KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA PRACY W ODDZIALE:

(wyprawka do pobrania dla obu zerówek pod tekstem)

Zebranie z rodzicami uczniów oddziałów przedszkolnych - 29 sierpnia 2023 o godzinie 16.30.

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych - 29 sierpnia 2023 o godzinie 17.00.

W czasie zebrań zostanie przedstawiony podział na zespoły klasowe.

klasa-0-wyprawka-termin-363078.jpg [miniatura]

Dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych będą uczestniczyły w zajęciach:

- języka angielskiego

- Metody Dobrego Startu

- kodowania

- ogólnorozwojowych Fit Klasa

- logopedycznych (dla wyznaczonych dzieci)

Dodatkowo:

- wyjścia edukacyjne dopasowane do aktualnie realizowanych tematów zajęć

- program edukacji kulturalnej: wyjścia do kin, teatrów, muzeów

- wizyty ciekawych gości

- współpraca z filią nr 9 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej