Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

dzien-nauczyciela-382402.jpg [miniatura]

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

To dzień, w którym w sposób szczególny możemy docenić Waszą ogromną pracę i wielkie zaangażowanie w kształcenie, wychowanie, motywowanie do rozwoju oraz inspirującą pomoc w odnajdywaniu pasji i wyborze życiowej ścieżki naszych uczniów.
    Z okazji tego wyjątkowego dnia pragniemy wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w codziennej pracy, której efekty przekładają się nie tylko na postępy i sukcesy Uczniów, ale także na rozwój naszej szkoły. Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.

Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Niech podejmowany trud będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.