23 PAŹDZIERNIKA 2018r. UCZNIOWIE KLASY PIERWSZEJ ZOSTALI UROCZYŚCIE PRZYJĘCI W POCZET UCZNIÓW SZKOŁY NR 44. Z TEJ OKAZJI PREZENTY DZIECI OTRZYMAŁY NIE TYLKO OD RODZICÓW ALE I  ZAPRZYJAŹNIONYCH PAŃ Z TEATRU MINIATURA, KTÓRE OBDAROWAŁY UCZNIÓW PLAKATAMI. UCZNIOWIE KLASY TEATRALNEJ ZOSTALI ZAPROSZENI NA PRZEDSTAWIENIE "BOSKA KOMEDIA...ANDANTE". BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO! DZIĘKUJEMY :)

LINK

Od września 2018 roku rozpoczyna się nowy projekt klasy teatralnej. Z przyjemnością informujemy, że od września 2018r. rusza w naszej szkole projekt klasy teatralnej, która zostanie objęta patronatem teatru "Miniatura".

Wychowawcą klasy zostanie Pani Halina Mechler, która we współpracy z teatrem "Miniatur" będzie promować tematykę związaną z wychowaniem do kultury, prowadzić zajęcia edukacyjne przygotowujące do roli widza dorosłego a także będzie prowadzić dodatkowe zajęcia ; koła teatralnego.