Szanowni Państwo w związku z wystąpieniem ogniska zakażenia COVID 19 oraz nałożoną kwarantanną na pracowników obsługi szkoły a w związku z tym braku możliwości zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków nauki i opieki dla uczniów przebywających na terenie szkoły, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku  informujemy, iż od dnia 15.03.2021r do 19.03.21r przechodzimy całkowicie na nauczanie zdalne. Szczegóły dotyczące edukacji przekazali Państwu wychowawcy klas.

Mamy nadzieję, iż od 22.03.21r wdrożymy, zgodnie z zaleceniami MEN, nauczanie hybrydowe. O szczegółach w tych kwestiach będziemy Państwa informować pod koniec tygodnia, poprzez wychowawców.

Prosząc o wyrozumiałość, z życzeniami zdrowia i pogody ducha – Dyrekcja szkoły.