Szanowni Państwo, jesteśmy w przededniu powrotu do nauki stacjonarnej. Zdajemy sobie sprawę, że uczniowie mają sporo obaw związanych z tym faktem. Dlatego założyliśmy, że pierwszy tydzień dla każdej grupy wiekowej będzie czasem na przystosowanie się uczniów i nauczycieli do zgoła nowej rzeczywistości. W tych dniach stawiamy na integrację, wdrożenie się oraz na oswojenie się z nową rzeczywistością szkolną. Zakładamy, że będzie to czas diagnozy, obserwacji i integracji na „nowo”. Nauczyciele podejmą działania zmierzające do zniwelowania lęku i stresu przed powrotem do edukacji w systemie stacjonarnym.  Pragniemy, aby powrót do szkoły był spokojnym i przyjemnym czasem powrotu do normalności. Cały czas do dyspozycji Państwa i uczniów pozostaje psycholog i pedagog szkolny.

Szczegółowe informacje dotyczące nauczania hybrydowego oraz powrotu do szkoły uzyskacie Państwo u wychowawców klas.

Z pozdrowieniami, Dyrekcja szkoły