Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, które przedłuża czas nauczania zdalnego do dnia 28 czerwca 2020r. a także z uwagi na ogłoszony na terenie naszego kraju stan epidemii informujemy, iż w obecnym roku szkolnym nie przewiduje się tradycyjnego, uroczystego zakończenia roku szkolnego wraz z rozdawaniem świadectw.

Zakończenie roku szkolnego w dniu 26.06.2020r., w formie spotkania
z wychowawcą,  odbędzie się w trybie zdalnym.

Świadectwa osobiście mogą otrzymać uczniowie kończący naukę w szkole podstawowej. Jeżeli życzeniem rodzica ucznia kl. VIII, jest odebrać świadectwo swojego dziecka w innym trybie prosimy o zgłoszenie tego wychowawcy klasy.

Uczniowie klas ósmych będą odbierać świadectwa w reżimie sanitarnym w dniu 25.06.20r o godz. 9.00 – kl. VIII a, o godz. 10.00 – kl. VIII b, o godz. 11.00 –  kl. VIII c. Uczniowie muszą posiadać swój długopis do złożenia podpisu.

Rodzice klas III mogą odbierać świadectwa w dniu 29.06.20r. po uprzednim umówieniu się z wychowawcą klasy.

Rodzice uczniów grupy przedszkolnej mogą odbierać dyplomy ukończenia przedszkola w dniu 29.06.20 r po uprzednim umówieniu się z wychowawcą klasy.

Pozostałe świadectwa zostaną złożone w sekretariacie szkoły, w dokumentacji poszczególnych uczniów i będą wydawane na wyraźną prośbę rodzica po uprzednim zgłoszeniu i umówieniu się w sekretariacie szkoły.

Rozdanie pozostałych świadectw przewidziane jest na wrzesień, jednakże decyzja ta będzie zależała od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w tym czasie.