Uczniowie z naszej szkoły w bardzo ciekawy sposób rozwijają swoje umiejętności informatyczne i językowe. Uczestniczą w międzynarodowych, wirtualnych projektach na platformie eTwinning. Pod okiem koordynatorów (nauczycieli) tworzą swoje prace wykorzystując najnowsze programy oraz aplikacje, a także dzieląc się nimi z różnymi szkołami z całego świata w języku angielskim i hiszpańskim.
Będziemy starali się na bieżąco relacjonować Państwu postępy naszych uczniów.
Część projektów jest w fazie realizacji, zatem pokazujemy te, które zostały już zakończone:)

1 - "School is starting"
W projekcie wzięło udział 18 szkół między innymi z Włoch, Turcji, Rumunii, Chorwacji oraz Hiszpanii.
Zadaniem uczniów było stworzenie foto relacja oraz opisanie pierwszych dni w szkole. Prace zostały zamieszczone na stronie www.padlet.com

2 - Be active. European School Sport Day 24sept 2021. W tyma projekciewzięło udział 17 szkół między innymi z Czech, Grecji, Hiszpanii, Turcji i Słowenii.
Zadaniem uczestników było stworzenie sportowych atrakcji oraz pokazanie ich w formie foto lub video relacji. Uczniowie z naszej szkoły w ramach Europejskiego Dnia Sportu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji biegowej pt. "V Bieg Erasmusa" i w sztafetach biegali przez godzinę!! Wspaniały doping oraz niesamowita atmosfera sprawiła, że dzieci dawały z siebie wszystko. Wspólnie przebiegli 28, 93 km!!!! Na filmiku stworzonym przez naszych uczniów możemy poczuć dreszczyk emocji oraz przenieść się na boisko, gdzie odbył się bieg... Zapraszamy do oglądania :)