Miło nam poinformować, że w kolejnej edycji Ogólnopolskich Konkursów Języka Angielskiego „Zuch” i „Albus” wśród naszych uczniów znalazło się aż 6 laureatów i 9 osób wyróżnionych!!!

W klasach młodszych w konkursie „Zuch” tytuły laureatek zdobyły Nela Rubanowicz z kl. 3B i Alisa Petrovska  z kl. 3A.

W klasach starszych laureatami „Albusa” zostali: Dawid Dzióbek z kl. 6B, Sandra Stencel z kl. 7A, Konstanty Suprynowicz z kl. 7B oraz Olimpia Grzonka – Lange z kl. 8B.

Uczniowie wyróżnieni to: Szymon Stankiewicz kl. 4B, Lilian Ryś kl. 6B, Liliana Ośko kl. 6A, Georgiy Slepinin kl. 6B, Natalia Jungiewicz kl. 6B, Justyna Stefańska kl. 7A, Egor Khoroshilow kl. 7A, Arseni Piskun kl. 7A oraz Ruben Obarzanek kl. 7a.

Serdecznie gratulujemy!