Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/21

24.06.21r – czwartek

Zakończenie dla klas VIII odbywać się będzie na dziedzińcu szkoły.
W uroczystości mogą uczestniczyć rodzice z zachowaniem dystansu społecznego. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zakończenie zostanie przeniesione na salę gimnastyczną.

Kl. VIII a – 9.30

Kl. VIII b – 10.00

Kl. VIII c – 10.30

Zakończenie zajęć edukacyjnych w oddziale przedszkolnym – godz.16.00, na zewnątrz budynku, na dziedzińcu szkoły. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zostanie przeniesione na salę gimnastyczną. W uroczystości mogą uczestniczyć rodzice z zachowaniem dystansu społecznego.

25.06.21r – piątek

Zakończenie roku dla klas IV – VII odbywa się w poszczególnych salach przypisanych klasom.

1. IV – V godz. 9.00
  2. VI – VII godz. 10.00

Zakończenie roku dla klas I – III

Klasy I - III - na dziedzińcu szkoły. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zostanie przeniesione na salę gimnastyczną. W uroczystości mogą uczestniczyć rodzice z zachowaniem dystansu społecznego.

Klasa III a – 9.00

Klasa III b – 9.30

Kl. I a – 10.00

Kl. I b – 10.30

Kl. II a – 11.00

Kl. II b – 11.30

Dotyczy wszystkich klas i oddziału przedszkolnego – jeżeli zakończenie będzie odbywało się w budynku szkoły, z powodu niesprzyjających warunków lub z zasady, obowiązują zasady: jeden rodzic do jednego ucznia (zgodnie z zaleceniami GIS), zachowanie dystansu społecznego, maseczki ochronne, dezynfekcja rąk przy wejściu.