zbiorka-elektrosmieci-w-szkole-292851.jpg [miniatura]

Drodzy uczniowie i rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Zbieramy: DRUKARKI, KOMPUTERY, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV i AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE                                                    ATRAMENTOWE.

NIE ZBIERAMY ŚWIETLÓWEK I TONERÓW!

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!’’

Śpieszmy się. Akcja trwa tylko do 21.09.21!