Stypendium naukowe dla wybitnie zdolnych uczniów

Kryteria przyznawania stypendium naukowego dla wybitnie zdolnychuczniów

Kandydat do stypendium powinien:

1. osiągnąćnajwyższe w szkole wyniki w nauce (oceny nie niższe niż dobre)
  2. osiągnąćsukcesy w konkursach, olimpiadach lub zawodach sportowych.

O przyznaniu stypendium decyduje Komisja Stypendialna powołana przedyrektora szkoły.

Nagroda Dyrektora Szkoły - uczeń kończący klasę VI

Nagrodę dyrektora szkoły może otrzymać uczeń, który:

1. osiągnąłcelujące i bardzo dobre wyniki w nauce,
  2. otrzymałwzorową ocenę z zachowania,
  3. wyróżnił sięw pracy społecznej na rzecz szkoły - aktywnie i z inicjatywą uczestniczył wpracach Samorządu Uczniowskiego,
  4. reprezentowałszkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, artystycznych,sportowych.

Kryteria przyznawania Nagrody Dyrektora Szkoły dla ucznia klasy VI

Nagroda imienia Adama Mickiewicza dla najlepszego absolwenta szkoły (medal i nagrodapieniężna)

Nagrodę im. Adama Mickiewicza może otrzymać uczeń, który:

1. osiągnąłcelujące i bardzo dobre wyniki w nauce,
  2. otrzymałwzorową ocenę z zachowania,
  4. reprezentowałszkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, artystycznych,sportowych na szczeblu wojewódzkim,
  5. brałudział w Konkursie Wiedzy o Adamie Mickiewiczu na terenie szkoły i zajął pierwsze, drugie lub trzecie miejsce.

Rada Pedagogiczna Samorząd Uczniowski mogą zgłaszać uczniów - kandydatów donagród przyznawanych przez organa nadrzędne szkoły.